Médiá

Primátor Ivo Nesrovnal a mestskí starostovia sú jednoznačne proti hazardu
Primátor Ivo Nesrovnal objasňuje spolu so starostami jednotlivých mestských častí, prečo iniciovali petíciu na obmedzenie hazardu v Bratislave. Reportáž TV BA o spustení petície za Bratislavu bez hazardu si môžete pozrieť TU.

Ako sa dá do petície zapojiť?
Reportáž TV Bratislava zo dňa 14. 8. 2015. Ján Mrva - hovorca petičného výboru objasňuje, ako sa dá do petície zapojiť a prečo je potrebné túto iniciatívu podporiť. Pozrieť TU.

V Brne sú namiesto herní obchody!
Reportáž TV Bratislava z 30. 7. 2015 o tom, ako sa podarilo zakázať hazard na území Brna. Výherné automaty museli ísť do šrotu. U našich susedov sa podarilo to, o čom iniciátori petície za Bratislavu bez hazardných hier zatiaľ môžu len snívať. Rozhovor s Matejom Hollanom, námestníkom primátora Brna o tom, ako sa obmedzenie hazardu podarilo v Českej republike si pozrite TU.

5 minút po dvanástej (AKO SI NEPREHRAŤ ŽIVOT)
Pozrite si na stránkach STV2 diskusný ring pre teenagerov a všetkých, ktorým nie sú ich problémy ľahostajné - máme právo na druhú šancu? Pozrieť TU


Samospráva Bratislavy chce povedať STOP hazardu. ZA a PROTI.

Inšpirovala sa pritom krokmi, ktoré v tomto smere podnikli mestá Praha, či Brno. Naopak Asociácia zábavy a hier je v tomto smere skeptická. Upozorňuje na riziká, ktoré dajú zelenú čiernemu trhu. Hostia: Ján Mrva – iniciátor petície Stop hazardu a Juraj Danielis – zástupca herného priemyslu. Pozrieť TU.

STOP hazardu v Bratislave

Chcem podpísať petíciu